Odszkodowanie za samochód

Jerzy S. - poszkodowany w wyniku wypadku samochodowego, otrzymał dzięki interwencji naszych prawników od zakładu ubezpieczeń odszkodowanie w związku z uszkodzeniem swojego samochodu, którego wartość wynosiła 98.000 zł. Uzyskalismy dla niego odszkodowanie za naprawę pojazdu, ustaloną kosztorysowo wraz z podatkiem VAT w wysokości równej jego wartości, pełny zwrot kosztów holowania i parkowania pojazdu oraz powypadkowego przeglądu technicznego. Ponadto zmusiliśmy zakład ubezpieczeń do wypłaty odszkodowania za utratę wartości rynkowej pojazdu wskutek uszkodzenia pwypadkowego w wysokości 10% jego wartości rynkowej oraz odszkodowanie za wydanie samochodu zastępczego na czas naprawy, w pełnej wysokości poniesionych z tego tytułu kosztów.

Grzegorz S. pozostawił swój samochód nie zamknięty oraz nie włączył alarmu. Pojazd został skradziony po uprzedniej kradzieży kluczyków z mieszkania Grzegorza S. Zakład ubezpieczeń odmówił wypłaty odszkodowania powołując się na brak zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą. Skierowaliśmy swe roszczenia do sądu - sprawa zakończyła się zasądzeniem na rzecz naszego klienta naleznego mu odszkodowania przez Sąd Apelacyjny w Poznaniu.

Michał C. - 23 student, ktorego samochód został uszkodzony w wyniku wypadku nie z jego winy, uzyskał dzięki naszej interwencji odszkodowanie za naprawę pojazdu w pełnej wysokości ustalonych poniesionych kosztów naprawy wraz z podatkiem VAT oraz zwrot kosztów dojazdów taksówką na uczelnię od dnia wypadku do dnia uzyskania odszkodowania od zakladu ubezpieczeń za naprawę pojazdu.

O firmie  |  Oferta  |  Sposób działania  |  Referencje  |  Mapa strony  |  Kontakt
© Wielkopolskie Zegarków Biuro Dochodzenia Odszkodowań